1-700-700-414
רחוב סחרוב 19, בניין משרדים C ראשון לציון
כניסת משתמשים

מזכירה וירטואלית

מחפשים מענה טלפוני לעסקים?
אנו מספקים מענה מהיר, אדיב ומקצועי
מענה טלפוני 24/7 בהתאמה אישית לעסק שלכם

מזכירה וירטואלית

נמאס לכם לפספס שיחות בעסק?
מחפשים שירות מזכירה מרחוק?
רוצים לנהל משרד וירטואלי עם מענה אנושי?

כל עסק רציני המכבד את עצמו, צריך מזכירה מקצועית. לשירותי מזכירות חשיבות רבה מבחינת התנהלות נכונה של המשרד, התנהלות מול לקוחות, ניהול זמנים ופגישות וכל המשימות השוטפות של העסק. מעוניין לחסוך בהוצאות משרד ומזכירות? שירות מזכירה וירטואלית הוא הפתרון המושלם עבורך.

לא חובה להחזיק היום משרד פיזי

בעולם של היום, הרבה עסקים נותנים שירותים דרך האינטרנט ומנהלים את רוב האופרציה העסקית בשלט רחוק במקרים כאלו החזקה של משרד הופכת למיותרת, בטח כשניתן לשכור מזכירה במיקור חוץ (לפי שעה). כיום עסקים רבים בוחרים לנהל את עצמם מהבית בדרכים שונות, או לפחות לרכז את העובדים במקום אחד מבלי להחזיק מזכירה באופן רשמי. זו בדיוק ההגדרה למשרד וירטואלי. זה שאין משרד לא אומר שאין צורך בשירותי מזכירות. גם עסקים שמתנהלים באופן כזה, עדיין צריכים מישהו שינהל להם את מערך הפניות לעסק, את הלקוחות ויבצע מגוון פעולות שגרתיות של מזכירות. בדיוק במשבצת הזו נכנס שירות מזכירה וירטואלית.

חדש – שירות הודעות לעסק

שירות מזכירה וירטואלית – איך זה עובד?

משרד וירטואלי מתנהל כמו משרד רגיל, רק בשלט רחוק. מזכירה מרחוק אינה נוכחת פיזית במשרד, אלא פועלת מתוך מוקד טלקול ומנהלת עבורך את הכל משם. מזכירה מרחוק זמינה עבור בעל העסק בכל שאלה, פניה או בעיה. בנוסף, מזכירה במיקור חוץ דואגת לכל הפעולות המשרדיות הדרושות. אתה מרוויח זמינות מלאה של העסק לכל פניה או טלפון, לא מפסיד שום לקוח פוטנציאלי, נותן שירות יוצא מן הכלל ללקוחותיך, ועם כל זה גם חוסך כסף!

למי מתאים שירות מזכירה במיקור חוץ?

שירות מזכירה מרחוק מתאים סוגים רבים של עסקים, והנה כמה דוגמאות בולטות:

•    כל עסק ברמת חברה ומעלה צריך שירותי משרד בדרך זו או אחרת, וצריך להסתייע בשירותי מזכירות
•    משרד שמעסיק בעיקר סוכני שטח או משרד לעובדים שפחות נוכחים בו, והכל יכול להתנהל בצורה וירטואלית ולחסוך הוצאות משרד שונות
•    עסק שנתנהל על בסיס פרילנסרים אך עדיין זקוק לכל נושא ניהול החשבונות, ניהול פניות ושירותי המזכירות השונים
•    עסקים שמחזיקים מזכירה עסקית ורוצים להפחית ממנה את עומס המענה הטלפוני או תחומים נוספים בכדי לייעל את עבודתה בניהול המשרד.

מייעלים את העסק ומגדילים את שורת הרווח

עסק יעיל הוא עסק מכניס. ככל שיש לך יותר זמן להתמקד בעשייה העסקית שלך, כך העסק מסגסג יותר. פנאי תודעתי חשוב מאד בכדי לנהל את העסק בשקילות דעת. כשנכנסים גורמים מפריעים שגוזלים זמן ואנרגיה, מומלץ להיעזר בשירותים יעילים כמו שירות מזכירה וירטואלית, וזאת ע”מ להקל עליך ולעזור לך למקד את הזמן שלך בעשייה עסקית ממוקדת. שירותי המשרד הוירטואלי שלנו יכולים לקחת את העסק שלך כמה צעדים קדימה בזכות הפנאי שיווצר לך ולעובדים שלך. אתה תוכל להמשיך לפרוח ולהתפתח, אנחנו נלווה אותך ונעזור לך להשיג את המטרות האלו.

יש לנו מוקד שירות שעובד עבורך 24/7 – לחץ לפרטים

כתוב תגובה

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    הצטרפות לשירות
    Call Now Button דילוג לתוכן