1-700-700-414
רחוב סחרוב 19, בניין משרדים C ראשון לציון
כניסת משתמשים

מענה אנושי חכם

מחפשים מענה טלפוני לעסקים?
אנו מספקים מענה מהיר, אדיב ומקצועי
מענה טלפוני 24/7 בהתאמה אישית לעסק שלכם

מענה אנושי חכם

רוצה שירות מענה אנושי חכם לעסק שלך?
מחפש להיות עסק יעיל וחסכוני?
מעוניין בשירות הפועל ללא הפסקה?


מענה אנושי חכם לעסקים הוא תחום ההתמחות שלנו. אנו מספקים שירות מענה אנושי לעסקים גדולים ותגידים, כמו גם לעסקים קטנים ומתחילים. אנו עוזרים לעסקים להיות יעילים, לא לפספס שיחות מלקוחות ו”על הדרך” חוסכים לעסק שלך הרבה מאוד כסף.

ברגע שתבחר בשירות מענה אנושי חכם לעסק שלך תראה איך העסק שלך עובד ללא הפסקה. כל שיחה מקבלת מענה ופתאום הכל מסודר! (כולל התראות חכמות למייל, לנייד או למערכת CRM)

שירות מענה אנושי חכם  – מה הוא כולל?

שירות מענה אנושי חכם כולל מענה מקצועי ואדיב אשר יכול להיות זמין לך עשרים וארבע שעות אם רק תבחר בכך. אתה בתור בעל העסק יכול לבחור לכמה שעות ביום תרצה את השירות שלנו. תוכל גם לבחור באיזה שפה תרצה שנדבר עם לקוחותייך.

העובדים שלנו נבחרים בקפידה להיות נציגים בחברתנו וכל אחד מהם גם דובר מספר שפות. אנו מקבלים עבורך את השיחות ויודעים בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת שלנו לשמור נתונים רלוונטיים ולהעביר לך את המידע הרצוי. אנו יכולים להעביר לך את המידע שנאסף מלקוחותיך בעזרת שיחה חוזרת אליך, הודעה כתובה, אי-מייל או כל דרך אחרת שתחשוב עליה.

עכשיו זה בידיים שלך, רק תתחבר אלינו וכבר תתחיל לחסוך זמן מיותר, ומי כמוך יודע שבעולם שלנו זמן שווה ערך לכסף. תנסה אותנו ולא תתאכזב.

מענה אנושי חכם – מתאים לכל סוגי העסקים

שירות מענה טלפוני לעסקים אכן מתאים לכולם, גם לעסקים גדולים וממוסדים וגם לעסקים קטנים בתחילת דרכם. היתרון הגדול הוא שאתם חוסכים לכם את הזמן של לחזור להודעות או לחילופין להשכיר מקום שעולה לכם כסף עם נציג שעולה לכם כסף בשביל שיענה לטלפונים.

השירות שאנו מספקים חוסך לך את כל זה. אם אתה עסק קטן ומתחיל אתה חוסך הרבה מאוד כסף בכך שאתה בוחר במענה אנושי חכם ואין צורך מהצד שלך לתפעל משרד. אם אתה עסק גדול אתה יכול לחסוך בהרבה כוח אדם בכך שתבחר בנו. כך שרק יתרונות יש בכך שאתה בתור בעל עסק בוחר בשירות מענה טלפוני לעסקים.

נציגי השירות שלנו

נציגי השירות שלנו נבחרים בקפידה. לא כל אחד מגיע להיות נציג שלנו. אנו דורשים מאנשינו לדעת מגוון של שפות, להיות בקיאים ורהוטים בתחומים מסוימים. כל אחד אצלנו עובר סינון ותקופת ניסיון על מנת שנראה כי הוא מתאים לנו ולך ויכול להוציא את המקסימום מכל שיחה שהוא מקבל עבורך. מענה אנושי חכם הוא תחום של מקצוענים.

מענה אנושי חכם – איזורי שירות

מכיוון שאנו מענה טלפוני אין שום רלוונטיות למיקום המוקד שלנו. אנו עונים לשיחות מהארץ ומחו”ל. מעסיקים נציגים בכל שעות היממה על מנת שיהיו זמינים גם למדינות אשר שעות העבודה שלהן הפוכות משעות העבודה בישראל.

שירות SMS חוזר – כדאי להכיר

כתוב תגובה

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    הצטרפות לשירות
    Call Now Button דילוג לתוכן