1-700-700-414
רחוב סחרוב 19, בניין משרדים C ראשון לציון
כניסת משתמשים

שירות מענה טלפוני לעסקים

מחפשים מענה טלפוני לעסקים?
אנו מספקים מענה מהיר, אדיב ומקצועי
מענה טלפוני 24/7 בהתאמה אישית לעסק שלכם

שירות מענה טלפוני לעסקים

זקוק לשירות מענה טלפוני לעסק שלך?
רוצה לשמר לקוחות ותיקים בעסק שלך ובמקביל לגייס חדשים?
מעוניין לחסוך לעצמך כאב ראש זמן וכסף?


שירות מענה טלפוני לעסקים הוא המומחיות שלנו. אנו עובדים בתחום זה כבר עשרות שנים והתקדמנו יחד עם הטכנולוגיה. השירות שאנו מעניקים לעסק שלך יביא תמיד לקוחות חדשים ובמקביל ישמור על הלקוחות הוותיקים שירגישו שאתה תמיד נמצא בשבילם.

שירות מענה טלפוני לעסקים

כאמור, יש לנו ניסיון רב שנים בתחום של שירות מענה טלפוני לעסקים. מלבד זאת לנו הנציגים המקצועיים ביותר שעוברים הכשרה מיוחדת לתפקיד ודוברי שפות שונות על מנת להתאים את השירות שלנו אליך. כמו כן כל תקופה נציגינו עוברים רענון להכשרה והתמקצעות נוספת. שירות מענה טלפוני לעסק שלך משתלם לעסק שלך בכל הרמות.

נציגינו יכולים לקחת הזמנות מלקוחותייך, לגבות תשלום, למסור לך את האינפורמציה הרלוונטית בזמן אמת, אנו גם מקליטים את כל שיחותינו ונמצאים מולך בשקיפות מלאה. אנו תמיד נהייה זמינים אליך ואל לקוחותייך לפי ימים ושעות עבודה שנקבע יחד איתך מראש. בכך שתהיה זמין תמיד ללקוחות שלך תהייה בטוח כי תשמור עליהם נאמנים אליך וגם תצליח לגייס לקוחות חדשים בקלות עקב המענה המידי והמהיר.

מה כולל השירות שלנו?

אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות בתוך השירות מענה טלפוני לעסקים, נפרט כאן מספר דברים:

•    מענה אנושי אדיב ומקצועי הכולל שיחה מזוהה
•    גבייה כספית דרך הטלפון
•    קבלת הזמנות
•    ניהול יומן פגישות

ועוד ועוד שירותים שונים שנוכל להעניק לך. כל שתצטרך הוא להגדיר לנו את צרכייך בתור בעל עסק ומכאן נעבוד יחד בשיתוף פעולה מלא.

מה אתה מרוויח?

במסגרת שירות מענה טלפוני לעסקים, חשוב שתדע כי אתה מרוויח מכל הכיוונים. אין הפסד בכך שתמיד יהיה מי שיענה ללקוחותייך הותיקים ויתן להם שירות בזמן שהמשרד שלך סגור לדוגמא. כמו כן תמיד יהיה מענה מאיתנו גם ללקוחות חדשים המתעניינים בעסק שלך וכך גם עבודת השיווק שלך משתלמת ואתה לא מפספס אף שיחה. וכמובן במצבים דחופים של לקוח שצריך אותך – הוא תמיד יקבל מענה וזה יבטיח לך כי הוא ישאר נאמן לך. בהשכרת שירות מענה טלפוני לעסק שלך אתה חוסך הרבה כסף, שזה דבר חשוב לעסק. במקום לשכור משרד ולגייס כוח אדם – אנחנו כבר כאן מוכנים לעבודה. תהייה בטוח כי הבחירה בשירות כזה משתלמת לך ולעסק שלך.

איפה ועם מי אנחנו עובדים

בשירות מענה טלפוני לעסקים עובדים עם כל העולם. פשוטו כמשמעו. המוקד שלנו פתוח 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. יש לנו לקוחות שיש להם עסקים הפועלים בכל רחבי הגלובוס ואני עובדים מולם בשעות הנוחות להם. כך שלמיקום הפיזי של המוקד שלנו אין משמעות בעידן הטכנולוגי שקיים כיום. אנו נותנים שירות מענה טלפוני לעסק קטן או גדול, בינוני או עצום. אנו פה בשבילך תמיד.

רשימת היתרונות של טלקול – לחץ לצפייה

כתוב תגובה

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    הצטרפות לשירות
    Call Now Button דילוג לתוכן